Search
Register
Sign In

Description

BEJME VIZITA CDO DITE NGA E HENA NE TE SHTUNE , ORARI ESHTE PARA DITE NGA ORA 08:00 – 13:00 DHE MBASDITE 17:00-20:00 . VIZITAT I BEJME ME PROF.DR.NDUE BARDHI OKULIST KIRURG ME PERVOJE 40 VJECARE . JAPIM SYZE OPTIKE NGA ME TE NDRYSHME ME CMIME TE ARSYESHME DHE ARTIKUJ TE NDRYSHEM OPTIKE , KEMI DHE LENTE KONTAKTI . JU MIREPRESIM FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.

Hosted by :

Albis Network
Albis Network 2525 Places Hosted
AllEscort