Search
Register
Sign In

Description

Bar-Restorant, Hotel, Plazh Privat, Prakim, Kend Lojrash Per Femije.

Ne ju ofrojme plazhin e tone privat me karrige në kuvertë dhe cadra falas, kompleksi Hotel Benilva përfshin një bar dhe restorant me specialitete ndërkombëtare, kend lojërash për fëmijë dhe 2 ndërtesa e hotelit me Wi-Fi dhe parkim falas.
Ajer I kondicionuar, TV satelit dhe frigorifer janë objektet standarde në të gjitha dhomat në Benilva. Banjo private dhe ballkon janë paraqitur me pamje nga deti.

Hosted by :

Albis Network
Albis Network 2525 Places Hosted
AllEscort